XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”


Адреса:
вул. Володимирська, 37
Київ, 01001

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”

Митрополит Епіфаній зустрівся з представниками Ради національних спільнот України

20:53, 26 липня 2022

Предстоятель Православної Церкви України 26 липня 2022 року зустрівся в Митрополичому домі з представниками Ради національних спільнот України.

До Блаженнійшого Митрополита Епіфанія завітали голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян, президент українсько-арабської ділової ради Абу Алруб Емад, президент Конгресу ромен України Петро Григоріченко, голова Ради представників громадських об’єднань корінних народів і національних меншин України при МОН України та керівник Центру німецької культури «Widerstrahl» Людмила Коваленко, президент грузинсько-українського культурно-мистецького центру Зурабі Мікава, заступник голови Спілки поляків України Вадим Покидько та віцепрезидент Товариства «Україна-Болгарія» Сергій Пєтков.

Гості розповіли Його Блаженству про діяльність Ради національних спільнот України та ті виклики, з якими їм доводиться стикатися.

Також сторони обговорили триваючу російську агресію проти нашої держави, важливість консолідації усього народу України перед обличчям зовнішньої загрози та необхідність прийняття Верховною Радою законопроєкту про національні спільноти України.

«Україна є домівкою для багатьох національностей, тож ми усі разом маємо боротися, щоби вигнати агресора з нашої землі. Ворог ставить людей у ніщо, йому потрібна лише наша територія й наша історія. На звільнених від окупантів територіях ми бачимо фактично прояви геноциду – ось те, що вони несуть нам. Однак переконаний, що Господь допоможе нам здолати це зло», – сказав Митрополит Епіфаній.


Фотографії

Рекомендувати: